Classic Home2020-09-27T14:17:18+02:00

NASZA STRONA GŁÓWNA

PROJEKOWANIE

WDRAŻANIE DO PRODUKCJI SERYJNE – NPI

REDESIGN

MONTAŻ

TOOLING

DRUK 3D

LAMIDES – Elektronika tworzona z pasją

Lamides to prężnie rozwijająca się firma działająca w obszarze elektroniki. Najlepiej opisują ją trzy słowa: pasja, kreatywność, jakość.

PASJA – Elektronika to nie tylko obszar naszej pracy, ale przede wszystkim nasza pasja. Każdy nowy projekt jest traktowany przez nasz zespół jako wyjątkowy i niepowtarzalny oraz realizowany jest z pełnym zaangażowaniem.

KREATYWNOŚĆ – Nasz zespół to ludzie pełni nowych pomysłów i chęci poznawania świata. Nowe technologie nie są nam obce. W naszym słowniku próżno szukać słowa „problem” – to dla nas tylko nowe wyzwanie które wykonamy do końca.

JAKOŚĆ – Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych klientów. Każdy projekt wykonujemy z dbałością o każdy detal.

Firma Lamides to firma wyłącznie z polskim kapitałem, stworzona przez inżynierów, których połączyła fascynacja elektroniką. Geneza nazwy Lamides pochodzi z połączenia dwóch wyrazów: laminate (z ang. laminat) oraz design (z ang. projektowanie).

Nasz zespół tworzy grupa inżynierów posiadających wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce oraz za granicą, w firmach produkujących oraz projektujących zaawansowane urządzenia elektroniczne. Doświadczenie, w połączeniu z pasją przekłada się na wysoką jakość realizowanych projektów. Charakteryzuje nas silna koncentracja na wyznaczonym celu oraz dbałość o dobry kontakt z klientem.

Specjalizujemy się w projektowaniu płytek PCB, jak również wspieramy usługi około produkcyjne takie jak panelizacja czy projekty szablonów SMT. Dodatkowo służymy wiedzą oraz doświadczeniem przy wdrażaniu oraz optymalizacji procesów produkcyjnych.

Zapytaj o ofertę

Go to Top