MASZ POMYSŁ – MY GO ZREALIZUJEMY

Wiedza w parze z doświadczeniem gwarantują sukces i pełne zadowolenie naszych klientów. Decydując się na współpracę z Nami otrzymuje się pewność że projekt zostanie zrealizowany terminowo z dbałością o każdy szczegół i terminowość realizacji zadań.

LAMIDES Twój partner w elektronice

POMYSŁ

ANALIZA PROJEKTU

SCHEMAT ELEKTRYCZNY

PROJEKT PCB + MECHANIKA

OPROGRAMOWANIE

WALIDACJA + TESTY

Wieloletnie doświadczenie zdobyte w firmach produkcyjnych jak i projektowych pozwalają na realizację szerokiej gamy projektów elektronicznych - od najprostszych po bardzo skomplikowane, kompleksowe rozwiązania obejmujące szereg płytek PCB z wieloma elementami peryferyjnymi.

Proces realizacji projektu zaczyna się od pomysłu. Następnie nasz zespół analizuje wszystkie aspekty. Na tym etapie poznajemy oczekiwania klienta i proponujemy rozwiązania w celu ich spełnienia. Kolejnym krokiem jest opracowanie schematu elektrycznego. Jest on wykonywany zgodnie z najlepszymi praktykami projektowania spełniając wymagania zawarte w międzynarodowych normach. Nieodzownym elementem procesu powstawania nowych urządzeń elektronicznych jest projekt obwodów drukowanych. Jest to kolejny etap projektu prowadzony przez dział konstrukcyjny. Na tym etapie opierając się o szerokie wieloletnie doświadczenie oprócz odpowiedniego zaprojektowania ścieżek obwodu drukowanego i rozmieszczeniu komponentów zwracamy uwagę na aspekty produkcyjne. Pozwala to na duże korzyści podczas późniejszego wdrożenia produktu do produkcji seryjnej. Oszczędzisz czas i pieniądze. Dostosujemy płytkę PCB do Twojego parku maszynowego aby produkcja była jak najbardziej efektywna o najwyższej jakości. Wszystkie projekty wykonywane nasi inżynierzy realizują przy użyciu programu – ALTRIUM DESIGNER. Końcowo przygotujemy dla Państwa oprogramowanie i przeprowadzimy walidację oraz testy. Każdy produkt jaki oddajemy naszym klientom ma spełniać 100% ich oczekiwań.

Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu. Wykonujemy projekty zarówno od podstaw jak i na każdym etapie realizacji.

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS!!! POMOŻEMY NA KAŻDYM ETAPIE PROJEKTU.

PROJEKTOWANIE ELEKTRONIKI

Oferujemy następujące usługi:

PROJEKT OD POCZĄTKU DO KOŃCA - w pełni kompleksowa usługa łącznie z montażem prototypu;

• implementację schematu elektrycznego do środowiska projektowego;

• projektowanie płytek PCB – jedno lub dwu warstwowych oraz wielowarstwowych;

• tworzenie pełnej dokumentacji technicznej (min. pliki produkcyjne Gerber, specyfikacja PCB oraz BOM);

• projektowanie z uwzględnieniem międzynarodowych norm IPC;

• projektowanie z uwzględnieniem zasad EMC;

• projektowanie oparte o najnowsze rozwiązania technologiczne;

• wsparcie techniczne oraz doradcze;

• projektowanie urządzeń elektronicznych;

• oraz wiele innych rzeczy

NIE MA CZEGOŚ NA POWYŻSZEJ LIŚCIE - NAPISZ DO NAS, NA PEWNO POMOŻEMY

MASZ POMYSŁ – MY GO ZREALIZUJEMY