Napisz do nas


  Elektronika tworzona z pasją

  ELEKTRONIKA TWORZONA
  Z PASJĄ

  Firma Lamides powstała z pasji do elektroniki. Od początku jej działalności stawialiśmy na pierwszym miejscu zadowolenie Naszych klientów. Zaufaj nam a udowodnimy, że nigdy tego nie będziesz żałował. Zarówno projekty jak i każdą usługę realizujemy z dbałością o każdy oferując terminowość, kompleksowość, profesjonalizm i wysoką usługę.

  druk 3d

  Lamides Twój partner w elektronice

  Wiedza w parze z doświadczeniem gwarantują sukces i pełne zadowolenie naszych klientów. Decydując się na współpracę z Nami otrzymuje się pewność że projekt zostanie zrealizowany terminowo z dbałością o każdy szczegół i terminowość realizacji zadań.

  Druk 3D, inaczej znany jako druk przestrzenny, to innowacyjna technologia produkcji. Pozwala na stworzenie/zbudowanie przestrzenne materialnych obiektów, które w znakomitym stopniu odwzorowują cyfrowe modele. Maszyna używana w tym procesie produkcyjnym to drukarka 3D. Nanosi ona na siebie kolejne warstwy materiału zgodnie z projektem zawartym w pliku cyfrowym.

   

   

  Poznaj nasze zalety:

   

  • Krótki termin realizacji
  • Szeroki wybór materiałów
  • Wysoka jakość

  Chciałbyś obniżyć koszty i zwiększyć konkurencyjność Twojej firmy. DRUK 3D spełni te założenia. Pozwoli na zastąpienie drogich i trudnych w utylizacji części na tanie, łatwe do recyklingu, wysokiej jakości wydruki 3D

  Swoje usługi kierujemy zarówno do przedsiębiorstw jak i do klientów detalicznych oraz pasjonatów.

  Oferujemy bezpłatną wycenę.

  Skorzystaj z naszej oferty i zamów. Zachęcamy do kontaktu!!!