Napisz do nas


  Elektronika tworzona z pasją

  ELEKTRONIKA TWORZONA
  Z PASJĄ

  Firma Lamides powstała z pasji do elektroniki. Od początku jej działalności stawialiśmy na pierwszym miejscu zadowolenie Naszych klientów. Zaufaj nam a udowodnimy, że nigdy tego nie będziesz żałował. Zarówno projekty jak i każdą usługę realizujemy z dbałością o każdy oferując terminowość, kompleksowość, profesjonalizm i wysoką usługę.

  Montaż SMT oraz THT

  Lamides Twój partner w elektronice

  Wiedza w parze z doświadczeniem gwarantują sukces i pełne zadowolenie naszych klientów. Decydując się na współpracę z Nami otrzymuje się pewność że projekt zostanie zrealizowany terminowo z dbałością o każdy szczegół i terminowość realizacji zadań.

  Montaż elektroniki oparty o komponenty SMT oraz THT to jedna z szeregu usług oferowanych przez naszą firmę. Oferujemy zarówno montaż serii prototypowych realizowany we własnym zakresie jak i dzięki szeregu zaufanych partnerów montaż kontraktowy. Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie.

   

  Poza samym montażem komponentów elektronicznych SMD i THT oferujemy naszym Klientom szeroką gamę usług komplementarnych, w których skład wchodzą:

   

  • kompleksowa obsługa logistyczna
  • kompleksowe doradztwo techniczne świadczone przez zespół inżynierów z bogatym doświadczenie

   

  WYCENA MONTAŻU SMD / THT

   

  Wycena montażu projektu wykonywana jest indywidualnie do każdego zlecenia. Zostanie zrealizowana i zaprezentowana w ciągu 2 dni roboczych.

   

  Wycena usługi montażu zawierającą pełne zabezpieczenie komponentów do produkcji zostanie zrealizowana i przedstawiona w ciągu 10 dni roboczych.

   

  Wymagane dane do przedstawienia wyceny:

   

  • wielkość zlecenia wyrażona najlepiej w liczbie sztuk
  • wykaz komponentów do montażu – BOM zawierający wszystkie niezbędne informacje konieczne do prawidłowego określenia cech elementu
  • rysunek montażowy
  • plik projektowy
  • specyfikacja
  • wymagania testowe + montażowe

   

  Plik BOM powinien zawierać informację o MPN, czyli oznaczeniu producenta lub dokładny opis komponentu zawierający jego kluczowe elementy takie jak: zakresy temperatury pracy, rodzaj obudowy, tolerancję, wartości kluczowych parametrów (w przypadku kondensatorów obok wartości pojemności również poziomy napięć) aby jasno określały wymagania projektowe.

  Do zamówień w celu realizacji produkcji PCB wymagane są pliki typu gerber

  Wszystkie powyższe informacje pozwolą przedstawić Państwu jak najlepiej dopasowaną i najkorzystniejszą ofertą. Pozwolą również skrócić czas realizacji procesu wyceny.

  Zapraszamy do kontaktu. Odpowiemy na każde pytanie i przedstawimy najlepszą ofertę na rynku.