Lamides - projektowanie elektroniki - logo

O nas

Lamides- Twój partner w biznesie

LAMIDES – firma, która została stworzona w celu realizacji każdego projektu elektronicznego.

Stawiamy na pełne zadowolenie naszych Klientów. Najważniejsza jest dla nas jakość i dbałość o spełnienie oczekiwań osób, które nam zaufały. Każde zadanie realizujemy z pełnym zaangażowaniem.

Oferujemy wsparcie na każdym etapie projektu. Dbamy o terminowość realizacji projektów. Bez względu na zakres projektu zawsze przedstawiamy naszym partnerom szczegółowy harmonogram prac, aby Klient czuł pewność i był spokojny o swoje zlecenie.

Grupa inżynierów

Nasz zespół

Nasz zespół tworzy grupa inżynierów posiadających wieloletnie doświadczenie zdobyte w Polsce i za granicą, w firmach projektujących oraz produkujących zaawansowane urządzenia elektroniczne. Wiedza poparta praktyką w obszarze produkcji to nasza jedna z największych zalet. Wykonamy Twój projekt zoptymalizowany produkcyjnie pod kątem kosztowym, jakościowym oraz maksymalizując wydajność. Doświadczenie, w połączeniu z pasją przekłada się na wysoką jakość realizowanych projektów. Charakteryzuje nas silna koncentracja na wyznaczonym celu oraz dbałość o dobry kontakt z Klientem.

Geneza nazwy Lamides pochodzi z połączenia dwóch wyrazów: laminate (z ang. laminat) oraz design (z ang. projektowanie).

Artur Brzychciński

Właściciel

Marek Bodanka

Właściciel

Nasza kompleksowa

Oferta obejmuje:

projektowanie-elektroniki

Masz pomysł?

My go zrealizujemy!

Oferujemy darmową wycenę