Napisz do nas


  Elektronika tworzona z pasją

  ELEKTRONIKA TWORZONA
  Z PASJĄ

  Firma Lamides powstała z pasji do elektroniki. Od początku jej działalności stawialiśmy na pierwszym miejscu zadowolenie Naszych klientów. Zaufaj nam a udowodnimy, że nigdy tego nie będziesz żałował. Zarówno projekty jak i każdą usługę realizujemy z dbałością o każdy oferując terminowość, kompleksowość, profesjonalizm i wysoką usługę.

  Projektowanie Elektroniki

  Lamides Twój partner w elektronice

  Wiedza w parze z doświadczeniem gwarantują sukces i pełne zadowolenie naszych klientów. Decydując się na współpracę z Nami otrzymuje się pewność że projekt zostanie zrealizowany terminowo z dbałością o każdy szczegół i terminowość realizacji zadań.

  Wieloletnie doświadczenie zdobyte w firmach produkcyjnych jak i projektowych pozwalają na realizację szerokiej gamy projektów elektronicznych – od najprostszych po bardzo skomplikowane, kompleksowe rozwiązania obejmujące szereg płytek PCB z wieloma elementami peryferyjnymi.

  Proces realizacji projektu zaczyna się od pomysłu. Następnie nasz zespół analizuje wszystkie aspekty. Na tym etapie poznajemy oczekiwania klienta i proponujemy rozwiązania w celu ich spełnienia. Kolejnym krokiem jest opracowanie schematu elektrycznego. Jest on wykonywany zgodnie z najlepszymi praktykami projektowania spełniając wymagania zawarte w międzynarodowych normach. Nieodzownym elementem procesu powstawania nowych urządzeń elektronicznych jest projekt obwodów drukowanych. Jest to kolejny etap projektu prowadzony przez dział konstrukcyjny. Na tym etapie opierając się o szerokie wieloletnie doświadczenie oprócz odpowiedniego zaprojektowania ścieżek obwodu drukowanego i rozmieszczeniu komponentów zwracamy uwagę na aspekty produkcyjne. Pozwala to na duże korzyści podczas późniejszego wdrożenia produktu do produkcji seryjnej. Oszczędzisz czas i pieniądze. Dostosujemy płytkę PCB do Twojego parku maszynowego aby produkcja była jak najbardziej efektywna o najwyższej jakości. Wszystkie projekty wykonywane nasi inżynierzy realizują przy użyciu programu – ALTRIUM DESIGNER. Końcowo przygotujemy dla Państwa oprogramowanie i przeprowadzimy walidację oraz testy.

  Każdy produkt jaki oddajemy naszym klientom ma spełniać 100% ich oczekiwań.

   

   

   

  Oferujemy następujące usługi:

   

   

  • PROJEKT OD POCZĄTKU DO KOŃCA – w pełni kompleksowa usługa łącznie z montażem prototypu;
  • implementację schematu elektrycznego do środowiska projektowego;
  • projektowanie płytek PCB – jedno lub dwu warstwowych oraz wielowarstwowych;
  • tworzenie pełnej dokumentacji technicznej (min. pliki produkcyjne Gerber, specyfikacja PCB oraz BOM);
  • projektowanie z uwzględnieniem międzynarodowych norm IPC;
  • projektowanie z uwzględnieniem zasad EMC;
  • wsparcie techniczne oraz doradcze;
  • projektowanie urządzeń elektronicznych;
  • oraz wiele innych rzeczy

   

  NIE MA CZEGOŚ NA POWYŻSZEJ LIŚCIE – NAPISZ DO NAS, NA PEWNO POMOŻEMY